Jelentkezés

Minőség az Ön pénztárcájához mérve! KRESZ + 30 óra gyakorlat már 214.900 Ft-tól (Részletek az ``ÁRAK`` menüpont alatt.)

Jelentkezzen még ma: 4 kerék Autósiskola Pécs, Petőfi S. u. 56.

800-123-4567

Jelentkezés:

Ha úgy dönt, hogy jelentkezik autósiskolánkhoz, ezt nyitvatartási időben, irodánkban személyesen (4 Kerék Autósiskola, Pécs, Petőfi S. u.56/1 – a 6-os főutat és a Hungária utat összekötő szakaszon) teheti meg,ahol egy jelentkezési lapot töltünk ki illetve Felnőttképzési szerződést kötünk.

Szükséges okmányok:

-Személyi igazolvány

-Meglévő vezetői engedély

-Lakcímkártya

Telefonon illetve e-mailben történő jelentkezést, nem áll módunkban elfogadni.

Nyitvatartási idő: Hétfő 14-16 óra
Kedd 14-16 óra
Szerda 14-16 óra
Csütörtök 14-16 óra

A jelentkezési laphoz csatolni kell:

– a háziorvostól kapott orvosi alkalmassági igazolást,

A jelentkezést követően képzési szerződést kötünk, (amennyiben még nem töltötte be a 18. életévét, úgy a szülővel, törvényes képviselővel is alá kell íratni).
Jelentkezésnél az elméleti tanfolyam és az elméleti vizsga díját kell első részletben megfizetni.
Ha nyitvatartási időben nem ér rá, telefonon tudom tájékoztatni, illetve időpont egyeztetés után személyesen is tudunk találkozni.

– Tel.szám: 06 72 785 303   ( Csak nyitvatartási időben, hétfő, kedd, szerda, csütörtök 14.00-16.00 között )
– Mobil: 06 20 969 3483 ( munkaidőben, hétköznap 08.00-16.00 között )

Az általános iskolai vagy magasabb végzettséget igazoló bizonyítványt az első vizsgán kell bemutatni.

Ha bármilyen kérdése adódik és Önnek kényelmesebb az elektronikus levelezés, kérem írjon a 4kerekautosiskola@gmail.com címre és 1 munkanapon belül válaszolok.

Köszönjük megtisztelő érdeklődését!

Várjuk irodánkban: 4 kerék Autósiskola Pécs, Petőfi S. u.56/1