Állami támogatás

Elméleti tanfolyamra és a vizsgadíjra – maximum 25.000 forintig- 20 éves korig állami támogatás.

A részletekért érdeklődjön autósiskolánknál.

A visszaigényléshez szükséges kérelmet az alábbi linkre kattintva tudja letölteni:

Tisztelt Tanulóink, tisztelt Érdeklődők!

Üdvözlöm a 4 KERÉK Autósiskola honlapján!

Fekete Gábor vagyok, a 4 KERÉK Autósiskola iskolavezetője. 1992 óta foglalkozom járművezetők képzésével.

2009-ben megalapítottam saját autósiskolámat, azzal a céllal, hogy MINŐSÉGI képzést nyújtsunk, MEGFIZETHETŐ áron. ( A pécsi autósiskolák közül az egyik legkedvezőbb áron kínáljuk a jogosítvány megszerzésének lehetőségét! )

Ezen időszakban minden kategória gyakorlati oktatásában tevékenyen részt vettem – ez alól csak a „D” (busz) kategória a kivétel. Jól felkészült oktatói csapattal, a legkorszerűbb multimédiás elméleti oktatással, kitűnő járműparkkal várjuk tanulóink jelentkezését személygépkocsi ( B ) kategóriára. Az elméleti oktatás barátságos környezetben, kis csoportokban folyik, (egyszerre maximum 10 fővel foglalkozunk) így a képzés személyesebbé tehető. Irodahelyiségünk, illetve tantermünk jól megközelíthető helyen van Pécsett, a Petőfi S. u. 56. szám alatt (a 6-os főutat és a Hungária utat összekötő szakaszon), mely a város bármely pontjáról könnyen, gyorsan elérhető. Oldalunkon további hasznos információkat talál az elméleti és a gyakorlati oktatásról, árainkról, tanfolyamainkról, illetve a képzéssel és vizsgáztatással kapcsolatban. Nézzen be hozzánk, tájékozódjon, ez nem kötelezi semmire!

Jogosítvány könnyedén: Mind a kresz oktatás, mind a gyakorlati képzések barátságos környezetben, felkészült elméleti és gyakorlati oktatók segítségével történnek. A gépjármű vezetői engedély (jogosítvány) pécsi autósiskolánkban, megfelelő felkészítés mellett egyszerűen és gyorsan megszerezhető.

Várjuk jelentkezését!

Cím: 4 Kerék Autósiskola Pécs, 7623, Petőfi S. u. 56.

Statisztika 2018 második negyedév

V.S.M Elmélet: 50.62% Forgalom:39.68%
Á.K.Ó  186.1%
Á.K.K.  194.575.-

A vezetési kartonon MINDEN LEVEZETETT ÓRÁT FELTÜNTETÜNK!