Tanfolyamok

Minőség az Ön pénztárcájához mérve! KRESZ + 30 óra gyakorlat már 214.900 Ft-tól (Részletek az ``ÁRAK`` menüpont alatt.)

Jelentkezzen még ma: 4 kerék Autósiskola Pécs, Petőfi S. u. 56.

800-123-4567

Induló tanfolyamok:

Elméleti tanfolyamra és a vizsgadíjra – maximum 25.000 forintig- 20 éves korig állami támogatás.

A részletekért érdeklődjön autósiskolánknál.

Következő tanfolyammegnyitó:

A tantermi képzések ideiglenesen szünetelnek.

Folyamatosan várjuk Önt e-learning típusú képzésünkön.  Tájékoztatásért kattintson  ide.

Igazodunk az Ön igényeihez!

Megfelelő számú jelentkező esetén – minimum 5 fő – délelőttös tanfolyamokat is indítunk.

Amennyiben módjában áll, kérjük, a gyorsabb, zökkenőmentesebb ügyintézés érdekében a beiratkozást

lehetőleg még a tanfolyammegnyitó előtti időszakban tegye meg.

Jelentkezni lehet irodánkban személyesen, ügyfélfogadási időben: Hétfő-Kedd-Szerda-Csütörtök 14:00-16:00 óra között.

Jelentkezéskor kérjük hozza magával: személyi igazolványát, lakcímkártyáját, amennyiben diák,adott tanévre bélyeggel érvényesített diákigazolványát vagy iskolalátogatási igazolást.

Jelentkezést csak a felnőttképzési szerződés kitöltése után és az első részlet megfizetésével tudunk elfogadni.

(diákoknál: 20.200 Ft, felnőtteknél 23.200 Ft , e-learning képzés esetén: 24.500 Ft-tól.)

Az első részlet az elméleti vizsga díját és a tankönyv árát is tartalmazza.

A tanfolyam helye:

4 kerék Autósiskola Pécs, Petőfi S. u. 56.